EL.EX - elektrické vykurovanie a elektroinštalácie

Vstúpte do E-SHOPU
Bližšie informácie na tel. č.:
+421 905 326 751
  1. Elektrické kúrenie dodávané firmou EL.EX je vyvinuté tak, aby čo najlepšie uspokojilo vaše pohodlie a dokonale odpovedá všetkým nárokom moderného užívateľa: žiť v pohodlnom, tepom a zdravom prostredí.
  2. Elektrické kúrenie firmy EL.EX je čisté, ekologicky nezávadné, nevyžaduje žiadnu údržbu a oslobodzuje od domácich starostí spojených s tradičným kúrením. Každodenne prispieva ku zlepšeniu vášho životného štandardu a k ochrane životného prostredia.
  3. Elektrické kúrenie dodávané firmou EL.EX sú výrobky špičkovej technológie. Firma EL.EX vám ponúka niekoľko škál pevných, kompaktných a tichých zariadení: každé z nich je určené pre presný typ použitia a odpovedá potrebám všetkých spotrebiteľov. Tieto výrobky sú nenápadné a estetické, sú vhodné do všetkých interiérov a šetria priestor.
  4. Elektrické kúrenie firmy EL.EX je úsporné, jeho používanie je praktické a inštalácia jednoduchá.
  5. Termostat s mechanickou alebo elektronickou reguláciou a programovaný chod zabezpečujú stálu pohodu odpovedajúcu životnému rytmu každého jednotlivca.
  6. Elektrické kúrenie EL.EX je skutočným prameňom ideálneho komfortu a ponúka vám zdravý život v čistom prostredí.

Voľba typu kúrenia

Firma EL.EX vám ponúka zariadenie fungujúce na dvoch princípoch, v závislosti od objemu vykurovaného priestoru a od vyžadovaného komfortu:

Sálanie / Prúdenie

Sálanie

Sálavé zariadenia sú založené na princípe obvodu vytlačeného na smaltovanej platni, ktorá zohrieva vyhrievacie teleso bez cirkulácie vzduchu. Teplo sa postupne rozširuje, naplňuje rovnomerne celú izbu a poskytuje vám dokonalú pohodu.

Prúdenie

Konvektory sú vybavené antimagnetickým telesom s hliníkovým rozptyľovačom tepla. Studený vzduch je nasávaný spodnou časťou, ohrieva sa dotykom elektrického odporu, vychádza vrchom a vytvára prirodzený obeh teplého vzduchu po celej izbe.

Typy regulácie

Regulácia udržiava nepretržite ideálnu teplotu

Zariadenia elektrického kúrenia sú vybavené termostatom s mechanickou reguláciou, ktorý umožňuje nepretržite udržiavať ideálnu teplotu (s presnosťou ± 1°C), a to za akýchkoľvek vonkajších podmienok. Elektronická nastavovateľná regulácia, s presnosťou ± 0,1°C, vytvára rovnomerné teplo, znižuje teplotné rozdiely a ponúka požadovaný komfort.

Typy regulácie

Bezpečné používanie pre všetkých

Vykurovacie zariadenia EL.EX vyhovujú novým platným Európskym normám a fungujú pri nízkej alebo strednej teplote. Termický sériový istič zabraňuje akémukoľvek náhodnému prehriatiu. Zvary výrobkov sú oblé a zošikmené, a tak nemôžu poraniť vaše deti.